آموزش ماهیگیری

پنج دلیل که باید به کودکان ماهیگیری یاد دهید

پنج دلیل که باید به کودکان ماهیگیری یاد دهید تنها تولید کننده رسمی طعمه و بویله ماهیگیری

پنج دلیل که باید به کودکان ماهیگیری یاد دهید:

چه پدر یا مادر باشید و چه مربی، دلایل زیادی برای آموزش ماهیگیری به کودکان وجود دارد. برخی دلایل واضح هستند، مانند گذراندن وقت در فضای باز و ایجاد خاطرات جدید، اما دلایل نه چندان واضحی نیز وجود دارد. فراموش نکنید که دفعه بعد که فرصتی برای ماهیگیری با کودکان را دارید، این دلایل اضافی را در ذهن داشته باشید.

  1. وقتی به یک کودک ماهیگیری می آموزید، به او کمک می کنید تا از فناوری جدا شود. دستگاه های تلفن همراه و رایانه ها به بخش بزرگی از زندگی روزمره ما تبدیل شده اند، اما برای بچه ها مهم است که یاد بگیرند چه زمانی از فناوری فاصله بگیرند. می‌توانید با کمک به آنها در مقابل صفحه‌نمایش رایانه، فواید ذهنی گذراندن وقت در فضای باز را به کودکان بیاموزید.
  2. ماهیگیری احساس اعتماد به نفس و توانمندی را تشویق می کند. اگر با ماهیگیری بزرگ شده اید، احتمالاً به یاد دارید که در اولین صید خود مانند دیروز به خود می پیچید. بخشی از دلیلی که ماهیگیری باعث ایجاد چنین خاطرات زنده ای می شود این است که احساسات مثبت موفقیت و توانمندی را تشویق می کند. هر بار که بچه ها در یک مهارت ماهیگیری جدید مهارت پیدا می کنند، فرصت دیگری برای آنها وجود دارد که اعتماد به نفس پیدا کنند.
  3. وقتی بچه‌ها به ماهیگیری می‌روند، بیشتر در مورد اکوسیستم‌های آب شیرین و آب شوری که ماهی‌ها در آن زندگی می‌کنند، یاد می‌گیرند. سفرهای ماهیگیری می تواند درس های کوچک زیست شناسی عالی باشد. بزرگسالان می توانند از آنها برای ایجاد “لحظه های آموزش پذیر” در مورد زنجیره غذایی دریایی و شناسایی گونه های ماهی استفاده کنند.
  4. ماهیگیری می تواند اهمیت حفاظت از محیط زیست را به کودکان بیاموزد. هنگامی که به یک کودک ماهیگیری را آموزش می دهید، می توانید آنها را در مورد مقررات ماهیگیری دولتی، تکنیک های رهاسازی مناسب، و اینکه چرا قوانین برای حفاظت از آنها رعایت می شود، آموزش دهید. بچه ها را تشویق کنید تا هر بار که به ماهیگیری می روند، تکنیک های صید و رهاسازی مناسب را تمرین کنند.
  5. بچه ها هنگام ماهیگیری با دوستان و خانواده روابط پایدار برقرار می کنند. اگر یک ماهی‌گیر هستید، می‌توانید به طور مستقیم به پیوندی که بین دوستان یا خانواده هنگام سفرهای ماهیگیری با یکدیگر برقرار می‌شود، تأیید کنید. وقتی بتوانید تجربه را با کسی که برایتان مهم است به اشتراک بگذارید، هیجان یک صید عالی دو برابر می شود.

اکنون که پنج دلیل دیگر برای آموزش ماهیگیری به کودک دارید، برای آموزش به کودکان خود با هلدینگ لومینوس همراه  باشید و از تجارب ماهیگیران ما استفاده کنید.

هلدینگ لومینوس همیشه و همه جا در خدمت شما ماهیگیران عزیز می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *