آموزش ماهیگیری

انتخاب بین طعمه زنده و طعمه مصنوعی

ثبت رکورد ماهیگیری

انتخاب بین طعمه زنده و طعمه مصنوعی

وقتی صحبت از نحوه انتخاب طعمه برای ماهیگیری می شود، تفاوت های کلیدی بین طعمه طبیعی و مصنوعی وجود دارد که ماهیگیران جدید باید یاد بگیرند. در حالی که استفاده از طعمه‌ای که مناسب‌تر با نوع ماهیگیری است مهم است، خبر خوب این است که ماهی طعمه‌های ماهیگیری مصنوعی و طعمه ماهیگیری طبیعی را دوست دارد.

  1. در نظر بگیرید که ماهی ها چه می خورند. طعمه های زنده (یا طبیعی) هر چیزی زنده یا قبلاً زنده است که برای صید ماهی استفاده می کنید. برخی از بهترین طعمه های ماهیگیری در آب شیرین عبارتند از کرم، زالو، خرچنگ ، جیرجیرک و ملخ.
  2. طعمه های خوب آب شور شامل کرم های دریایی، مارماهی ها، خرچنگ ها، میگوها، نوارهای ماهی مرکب و تکه های بریده شده ماهی را انتخاب کنید. می توانید طعمه زنده بخرید یا بهتر است طعمه خود را پیدا کنید تا در هزینه خود صرفه جویی کنید.
  3. همیشه قوانین ماهیگیری خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید طعمه ای که انتخاب می کنید در جایی که ماهیگیری می کنید قانونی است. و به خاطر داشته باشید که طعمه زنده فقط در صورتی ماهی می گیرد که برای زنده نگه داشتن آن قدم بردارید و به آرامی ریخته شود تا روی قلاب بماند.
  4. اگر از طعمه مصنوعی یا بویله استفاده می‌کنید، از میان اسپینرها، جیگ‌ها، پاپرها، مگس‌ها و قاشق‌هایی که در اندازه‌ها، سبک‌ها، رنگ‌ها و الگوهای مختلف هستند، انتخاب کنید. هنگامی که از آنها استفاده می شود، ماهی ها به عنوان یک غذای طبیعی مانند مینا یا مگس می نگرند.
  5. بودجه خود را بررسی کنید در حالی که طعمه ماهیگیری می‌تواند هزینه کمتری داشته باشد، بهترین انواع طعمه‌های ماهیگیری می‌توانند سرگرم‌کننده‌تر باشند، زیرا طعمه به ماهی‌گیر نیاز دارد تا حرکت را ارائه دهد به شما کنترل کامل را می‌دهد. فقط حتماً دستورالعمل های مربوط به طعمه را بخوانید تا نحوه استفاده از آنرا را یاد بگیرید.
  6. با تفاوت بین طعمه طبیعی و مصنوعی آشنا شوید تا نحوه انتخاب طعمه برای ماهیگیری را بدانید. مزایا و معایبی برای هر دو نوع وجود دارد، بنابراین هر نوع طعمه و طعمه های آب شیرین یا آب شور را که انتخاب می کنید، فقط مطمئن شوید که چگونه طعمه را برای ماهیگیری گونه ای که می خواهید صید کنید، انتخاب کنید.

هلدینگ لومینوس همواره برای آنکه صید موفقی داشته باشید بهترین طعمه ها را برای مکانهای مختلف آماده می کند ، پس فقط کافی است با ما در تماس باشید.

با لومینوس همیشه و همه جا بدرخشید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *